I. LIGA MUŽI
SKUPINA A
17. kolo: Piešťany - ŠKP Bratislava B 38:29, Stupava – Malacky 20:31, Cífer – Lehota 31:30, Pezinok a Vajnory mali voľno.
1. Pezinok 13 11 1 1 402:339 23
2. ŠKP B 14 9 1 4 415:363 19
3. Malacky 13 8 0 5 386:319 16
4. Piešťany 13 7 0 6 385:364 14
5. Vajnory 13 7 0 6 335:356 14
6. Stupava 13 6 1 6 333:327 13
7. Lehota 14 2 0 12 331:439 4
8. Cífer 13 1 1 11 318:398 3
SKUPINA B
17. kolo: Prešov B – Levoča 39:21, Sečovce - Bardejov 48:21.
1. Prešov B 17 15 1 1 610:401 31
2. Sečovce 17 9 0 8 521:497 18
3. Levoča 17 5 1 11 459:531 11
4. Bardejov 17 4 0 13 415:581 8
1. LIGA ST. DORASTENCI
18. kolo: Modra – Trebišov 30:31.
24. kolo: Pov. Bystrica – Košice 31:21 (15:11), Jurák 12, Zubek 5, Babiar 3, Strelec 3, Bosý 2, Kušík 2, L. Lovíšek, Urban, Zahradník, Kardoš, Hlohovec – Prešov 22:39, ŠKP Bratislava – Trebišov 33:22, Topoľčany, Modra aN. Zámky mali voľno.
1. Prešov 15 14 0 1 573:334 28
2. N. Zámky 15 12 0 3 467:424 24
3. ŠKP 14 10 1 3 388:348 21
4. Topoľčany 14 9 1 4 464:401 19
5. Pov. Bystrica 16 8 0 8 444:433 16
6. Trebišov 15 5 0 10 431:541 10
7. Hlohovec 14 4 0 10 368:406 8
8. Modra 14 3 0 11 364:458 6
9. Košice 15 0 0 15 399:553 0
1. LIGA ML. DORASTENCI
18. kolo: Modra – Trebišov 33:27.
24. kolo: Pov. Bystrica – Košice 38:17 (19:9), Bystrický 11, Hladký 9, D. Kostelanský 5, Kocifaj 5, Hutňan 3, Podstrásky 2, A. Lovíšek 2, Gálik, Modra – Sečovce 44:22, Hlohovec – Prešov 18:32, Levoča – Topoľčany 16:32, Stupava – N. Zámky 23:24, ŠKP Bratislava – Trebišov 34:25, Bojnice mali voľno.
1. Topoľčany 22 21 0 1 674:469 42
2. Prešov 22 19 0 3 738:476 38
3. ŠKP 22 19 0 3 675:482 38
4. Pov. Bystrica 23 18 0 5 725:476 36
5. Modra 22 13 1 8 645:590 27
6. Košice 22 11 0 11 608:632 22
7. Trebišov 22 9 3 10 620:588 21
8. Hlohovec 22 9 1 12 498:603 19
9. Sečovce 22 7 2 13 580:681 16
10. N. Zámky 22 4 2 16 548:675 10
11. Bojnice 22 4 1 17 512:706 9
12. Stupava 22 3 2 17 444:620 8
13. Levoča 23 1 0 22 480:747 2
MLADŠÍ ŽIACI KRAJ
6. turnaj Martin: Martin – Pov. Bystrica A 6:29 (5:16), B. Kvaššay 7, Gardian 5, Sokola 4, Janek 3, Orávik 2, Plšek 2, Karvaš 2, Štefina 2, Podstránsky, Petrík, Pov. Bystrica B – Bojnice 14:26 (7:13), Urban 8, Badač 3, Kopernický, F. Kvaššay, Tokár, Pov. Bystrica A – K. N. Mesto 33:6 (15:2), Janek 6, Gardian 5, Sokola 4, Oravík 4, Plšek 4, Podstránsky 3, Petrík 2, B. Kvaššay 2, Trabelssie, Karvaš, Štefina, Martin - Pov. Bystrica B 30:13 (17:7), Urban 6, Kopernický 2, Roman 2, Porubec 2, Tokár, Bojnice – K. N. Mesto 31:15 (18:8).
1. Bojnice 10 9 1 0 232:148 19
2. Pov. Bystrica A 10 8 1 1 311:69 17
3. Martin 10 5 0 5 202:179 10
4. K. N. Mesto 10 2 0 8 112:245 4
5. Pov. Bystrica B 10 0 0 10 81:297 0