MUŽI I. LIGA
SKUPINA A
1. kolo: Lehota – Vajnory 20:30, Pezinok mal voľno, Trnava sa odhlásila, ŠKP B – Cífer 29:19, Stupava – Piešťany 24:20, Malacky mali voľno.
1. Vajnory 1 1 0 0 30:20 2
2. ŠKP B 1 1 0 0 29:19 2
3. Stupava 1 1 0 0 24.20 2
4. Malacky 0 0 0 0 0:0 0
5. Pezinok 0 0 0 0 0:0 0
6. Piešťany 1 0 0 1 20:24 0
7. Lehota 1 0 0 1 20.30 0
8. Cífer 1 0 0 1 19:29 0
SKUPINA B
1. kolo: Bardejov – Levoča 19:31, Sečovce – Prešov B 20:25.
1. Levoča 1 1 0 0 31:19 2
2. Prešov B 1 1 0 0 25:20 2
3. Sečovce 1 0 0 1 20:25 0
4. Bardejov 1 0 0 1 19:31 0
1. LIGA ST. DORASTENCI
1. kolo: Pov. Bystrica mala voľno, Hlohovec – Košice 33:21, Topoľčany – Trebišov 42:32, Prešov - N. Zámky 22:30, ŠKP Bratislava a Modra mali voľno.
1. Hlohovec 1 1 0 0 33:21 2
2. Topoľčany 1 1 0 0 42:32 2
3. N. Zámky 1 1 0 0 30:22 2
4. Pov. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠKP 0 0 0 0 0:0 0
6. Modra 0 0 0 0 0:0 0
7. Prešov 1 0 0 1 22:30 0
8. Trebišov 1 0 0 1 32:42 0
9. Košice 1 0 0 1 21.33 0
1. LIGA ML. DORASTENCI
1. kolo: Pov. Bystrica – Levoča 33:14 (18:9), Bystrický 10, Hanták 6, Rosík 4, Hladký 3, Hutňan 3, Drienovský 2, Kocifaj 2, Miškech, Dinga, D. Kostelanský, ŠKP Bratislava – Bojnice 43:16, Hlohovec – Košice 30:21, Stupava – Modra 19:26, Topoľčany – Trebišov 28:25, Prešov - N. Zámky 39:24, Sečovce mali voľno.
1. ŠKP 1 1 0 0 43:16 2
2. Pov. Bystrica 1 1 0 0 33:14 2
3. Prešov 1 1 0 0 39:24 2
4. Hlohovec 1 1 0 0 30:21 2
5. Modra 1 1 0 0 26:19 2
6. Topoľčany 1 1 0 0 28:25 2
7. Sečovce 0 0 0 0 0:0 0
8. Trebišov 1 0 0 1 25:28 0
9. Stupava 1 0 0 1 19:26 0
10. Košice 1 0 0 1 21:30 0
11. N. Zámky 1 0 0 1 24:39 0
12. Levoča 1 0 0 1 14:33 0
13. Bojnice 1 0 0 1 16:43 0
STARŠÍ ŽIACI KRAJ
2. turnaj Bojnice: Bojnice - Pov. Bystrica 28:24 (11:11), E. Valášek 10, Maliar 5, Oselský 4, M. Štefina 3, Buday 2, Pov. Bystrica – Lehota pod Vtáčnikom 17:5 (5:5), M. Štefina 6, Stoklasa 4, E. Valášek 3, Oselský, Jánošík, Buday, Maliar, Lehota pod Vtáčnikom – K. N. Mesto 12:18, Bojnice – Martin 27:27, Martin – Kysucké Nové Mesto 19:6.
1. Bojnice 4 3 1 0 127:69 7
2. Pov. Bystrica 4 3 0 1 91:51 6
3. Martin 4 2 1 1 86:73 5
4. K. N. Mesto 4 1 0 3 38:89 2
5. Lehota 4 0 0 4 44:104 0
MLADŠÍ ŽIACI KRAJ
1. turnaj Pov. Bystrica: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 42:0 (19:0), Trabelssie 9, L. Štefina 8, Janek 7, Plšek 5, Gardian 5, B. Kvaššay 4, Sokola 2, Podstrásky 2, Pov. Bystrica A – Bojnice 15:15 (8:9), Plšek 5, Trabelssie 4, Gardian 4, Petrík 2, Pov. Bystrica B – K. N. Mesto 6:19 (5:8), Kopernický 5, T. Urban, K. N. Mesto – Martin 12:20, Bojnice – Martin 19:15.
1. Pov. Bystrica A 2 1 1 0 57:15 3
2. Bojnice 2 1 1 0 34:30 3
3. K. N. Mesto 2 1 0 1 31:26 2
4. Martin 2 1 0 1 35:31 2
5. Pov. Bystrica B 2 0 0 2 6:61 0